Aktualności - Fundacja Nauki i Wychowania

Ks. Stanisław Hajkowski SDB

Dnia 14 listopada 2021 roku w 68 roku życia, 50 ślubów kościelnych I 41 kapłaństwa odszedł do Pana ksiądz Stanisław Hajkowski.

Fundacja Nauki i Wychowania dofinansowała zakup wózka inwalidzkiego dla Łukasza Skubisza, ucznia klasy pierwszej Publicznego Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Czarnym Dunajcu.

Katarzyna Święch, uczennica Salezjańskiego Gimnazjum w Łodzi wygrała konkursu na Najlepszego Gimnazjalistę Województwa Łódzkiego.

Stypendium dla uczennicy Salezjańskiego Liceum.

Fundacja zakończyła kolejny rok swojej działalności. Udostępniamy sprawozdanie za miniony rok w formacie pdf.

Na zaproszenie Fundacji Nauki i Wychowania w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi odbył praktykę student z Brazylii, Daniel Keito Sato z organizacji studenckiej AISEC.